כל הדרכים הטובות ביותר לשמור על תזרים מזומנים חיובי בעסק

דף הבית   >  מידע חשוב  >   תזרים מזומנים חיובי
כל עסק רוצה שתזרים המזומנים שלו יהיה חיובי. עסק שהתזרים בו כל הזמן שלילי והמינוס בבנק כל הזמן גדל מחודש לחודש, יגיע למצב של פשיטת רגל. חשוב לדעת שכיום קיימות דרכים מצוינות שבאמצעותן כל עסק יכול לשמור על תזרים מזומנים חיובי לאורך זמן. הנה מספר דרכים שכל בעל עסק יכול לבצע.

הלוואה כנגד נדל"ן

אם אתם צריכים סכום השקעה גדול מהרגיל בעסק, אך אתם יודעים שסכום כזה עשוי להביא אתכם לתזרים מזומנים שלילי, חשוב שתדעו כי ניתן לשעבד נכס או שטח קיים ותמורתם לקבל סכומי כסף גדולים שאיתם תוכלו להשקיע בפיתוח העסק.

אשראי חוץ בנקאי

כבעלי עסק אתם חייבים לרכוש סחורות באופן קבוע ולעיתים מיידי, אך כאשר מסגרת האשראי מסתיימת, אין לכם את האפשרות לבצע זאת. מה שאתם צריכים זה אשראי חוץ בנקאי שמאפשר מסגרת אשראי בטוחה ונוספת.


ניכיון צ'קים

קיבלתם מלקוח צ'ק דחוי לעוד חודשיים. זה אומר שאתם לא יכולים לממש את הכסף עכשיו ותזרים המזומנים שלכם ממשיך להיות שלילי. כיום בחברת י.ב.י סיישל סחר בע״מ מציעים לעסקים שירות ניכיון צ'קים שמאפשר קבלת הסכום לפני תאריך פירעון הצ'ק. בדרך זו למעשה, השיטה של שוטף פלוס שלושים, שישים או תשעים לא משפיעה עליכם בטווח הקצר ובטווח הארוך אתם יכולים להיות בטוחים שתזרים המזומנים יהיה חיובי.
Coi בניית אתרים